טיפול פרטני, רגשי וסוציאלי בתוך ארגונים, חברות ומפעלים

מדוע להעניק לעובדים בארגון שלך טיפול חיצוני?
 

התמודדות עם חולי, כאב, שינויים ומשברים הינם חלק ממהלך החיים, לרב מצבים אלו מפרים את האיזון והשגרה.  ההנחה היא, שגם במצבי חולי, מצוקה ומשבר המאמץ העיקרי של האדם העובד הוא להתמודד וליצור איזון מחודש, אם כי היעילות של מאמציו לעיתים לא מובילה לפתרון, אם בשל מיעוט אפשרויות של משאבים ואם בשל צמצום במשאבים קיימים.
מצב מצוקה אישי עלול להתפתח למשבר מתמשך בעקבות ניסיונות חוזרים ונשנים של היחלצות ממנו שאינם פותרים את הבעיה. במקרים רבים ההתמודדות עם המצוקה והשינוי האישיים מתנהלת באופן מוצלח ועצמאי, בזכות חוסנו הנפשי של העובד, יכולתו להתגבר על קשיים ולהסתגל לשינויים,  וכן בזכות מעגלי התמיכה אשר מקיפים אותו.  
משפחה וחברים קרובים עשויים להוות מרכיב חשוב ביכולת להתמודד עם מצוקה. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם האדם מתקשה להתמודד לבד, חש מוצף רגשית, מבולבל, פגיע  ומתקשה להכיל את השינוי, במקרים כאלה יש צורך בטיפול כעזרה חיצונית בשילוב כוחותיו והמשאבים שיש לאדם . התפיסה המקצועית המשותפת לכלל המטפלים במרכז שלנו נשענת על השילוב בין טיפול רגשי, תמיכה ועיבוד המשבר, מיצוי זכויות וחיבור למשאבים בקהילה הרלוונטים לאדם לצד חזרה לתפקוד ועצמאות מרביים אפשריים.

הטיפול במרכז ניתן ע"י מטפלים מומחים בתחומים השונים.


המפגשים מתקיימים בבאר שבע ובאיזור הדרום. המטפלים במרכז נהנים מהדרכה פרטנית על ידי, משתתפים בהכשרות והעשרות בתחומים השונים.


משך הטיפול ושיטת ההתערבות נקבעים בהתאם למצבו של האדם, הטיפול  יכול להיות קצר מועד ממוקד בעיה ומטרה, וארוך יותר- לטיפול ממושך בבעיות וקשיים מתמשכים.


במרכז ניתן לקבל גם ייעוץ פסיכיאטרי ראשוני, ייעוץ וליווי בשעת חירום, סיוע במיצוי זכויות, קבלת ידע ומידע רלוונטיים , מאמרים וחומרים מקצועיים.

 


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק